• Index
  •  » Stabłowice
  •  » Budowa osiedla bloków 5 piętrowych przy Piotrkowskiej

#31 2009-05-13 15:30:34

ADAM

Gość

Re: Budowa osiedla bloków 5 piętrowych przy Piotrkowskiej

STABŁOWICE....W OPINI MIESZKAŃCÓW KRAINA MLEKIEM I MIODEM PŁYNĄCA...FAŁSZ I OBŁUDA!!! TAK SIĘ TROSZCZYCIE O PRZYRODĘ, KRAJOBRAZ I ŁADNY HORYZONT ZA OKNEM, A TAK NAPRAWDĘ NIC POZA CZUBKIEM WŁASNEGO NOSA NIE WIDZICIE. TAK SIĘ BOICIE PSICH KUP I BYDŁA (TO MACIE CHYBA NA MYŚLI PISZĄC "BLOKERSI") KTÓRE PRZYJEDZIE I ZEPSUJE WASZĄ IDYLLE.
MOŻE NAJWYŻSZA PORA ROZEJRZEĆ SIĘ W OKÓŁ SIEBIE I ZOBACZYĆ NIELEGALNE WYSYPISKA ŚMIECI I GRUZU W LASKU, NA ŁĄKACH I PRZY DROGACH...NIKT SPECJALNIE NIE JECHAŁ DO STABŁOWIC, ŻEBY NAŚMIECIĆ, TO WŁAŚNIE WY MIESZKAŃCY TAK DBACIE O SWOJĄ OKOLICĘ.
JAKO CZĘSTY GOŚĆ NA WASZYM OSIEDLU WIDZĘ KTO NAJBARDZIEJ OBURZA SIĘ NA NOWE INWESTYCJE. MOŻE JEDEN PRZYKŁAD. TA SAMO OSOBA CO JEDNEGO DNIA PROTESTUJE I BLOKUJE ULICE TEGO SAMEGO DNIA WRZUCA POMPĘ DO SZAMBA I POMPUJE GÓWNA Z MYDLINAMI NA SWÓJ WŁASNY OGRÓD, ŻEBY ZAOSZCZĘDZIĆ STÓWKĘ NA WYWÓZ NIECZYSTOŚCI, A ŻE WALI NA KILOMETR TO JUŻ NIKOGO NIE OBCHODZI.
POZDRAWIAM I JESZCZE WIĘCEJ OBŁUDY ŻYCZĘ.
DLA JASNOŚCI NIE JESTEM ANI PRACOWNIKIEM, ANI KLIENTEM MURAPOLU. NIE MIESZKAM NAWET W BLOKU, MIESZKAM NATOMIAST W DOMU TAKIM JAK WASZE I MI STAWIAJĄ OBWODNICE ZA OKNEM I JAKOŚ Z TYM ŻYJE. Z WASZĄ MENTALNOŚCIĄ JUŻ BYM PEWNIE PRZYKUŁ SIĘ DO DRZEWA I BLOKOWAŁ, BLOKOWAŁ I BLOKOWAŁ....A INNI, CÓŻ INNYCH WIDOCZNIE NALEŻ MIEĆ W D....!

#32 2009-07-07 09:05:54

Luk

Gość

Re: Budowa osiedla bloków 5 piętrowych przy Piotrkowskiej

Gość Adam nie zrozumiał o co w tym wszystkim chodzi.
Rzecz jest prawnie nieodpowiednio rozwiązana, gdyż pojawiły sie niedopuszczalne błędy przy uchwalaniu planu zagospodarowania przestrzennego. Uchwalono plan z jednoznaczną informacją wynikającą z tekstu uchwały planu, ze mają być 4 kondygnacje. Po czym firma dostaje pozwolenie na 6 i jednocześnie zmienia się nagle plan w formie obwieszczenia radnej Miasta.

Prawnie jest to niedopuszczalne i dlatego zostało zaskarżone do sądu. Tym samym procedura uchwalania planu będzie musiała być przeprowadzona raz jeszcze. Wcześniej nikt nie protestował ponieważ 4 kondygnacje są tutaj jeszcze na miejscu, zważywszy na wysokość najbliższych zabudowań. Natomiast wprowadzenie 6 kondygnacji poprzez jedynie obwieszczenie., bez możliwości ingerencji mieszkańców, jest naruszeniem prawa i zostanie usunięte. Wróci stary plan zagospodarowania a budowa tych bloków nie będzie mogła powstać tylko do 4 kondygnacji.

Nikt tutaj nie protestuje przeciw budowaniu i rozwojowi na Stabłowicach. Mieszkańcy dochodzą należnych im praw i nie dają się prowadzić na strzyżenie jak zwykłe barany. Pan Gościu Adamie może tutaj wyrzucać z siebie złość lecz to nic nie da. Nasza Rada Miasta działa dość nieudolnie i trzeba im pomagać, bo się gubią sami w swej trudnej pracy.

Pozdrawiam wszystkich zaangażowanych w usunięcie bezprawia na Stabłowicach.
Luk

#33 2009-07-08 13:31:30

ADAM

Gość

Re: Budowa osiedla bloków 5 piętrowych przy Piotrkowskiej

WITAJ GOŚCIU LUK (również nie jesteś zarejestrowany na forum)

Z TWOJEJ WYPOWIEDZI WYNIKA, ŻE PRZECZYTAŁEŚ JEDYNIE MÓJ WPIS NA FORUM. SZKODA, MOŻE ZROZUMIAŁ BYŚ W CZYM WIDZĄ PROBLEM TWOI SĄSIEDZI. TY PIERWSZY I TO DOPIERO NA TRZECIEJ STRONIE PORUSZYŁEŚ PROBLEM MPZ I NIEZGODNOŚCI PROJEKTU Z NIM.
PRAWIE WSZYSCY SKUPIAJĄ SIĘ NA PASKUDNYCH OBCYCH BLOKERSACH KTÓRZY MARZĄ TYLKO JAK UTRUDNIĆ IM ŻYCIE. Z DRUGIEJ STRONY SKĄD DEWELOPER WZIĄŁ GRUNTY NA KTÓRYCH BUDUJE, CZY TO NIE WŁAŚNIE MIESZKAŃCY STABŁOWIC WYPRZEDAJĄ SWĄ OJCOWIZNĘ ZA SREBRNIKI. TAK CHYBA NALEŻY TO NAZWAĆ!!!
PROPONUJĘ ZORGANIZOWAĆ LINCZ, ALBO CHOĆ MAŁE KAMIENOWANIE WINOWAJCÓW.
PRZEPRASZAM ZA POZIOM ARGUMENTÓW....STARAM SIĘ NIE ODBIEGAĆ OD POZIOMU FORUM I NIE WYLEWAM RÓWNIEŻ Z SIEBIE ZŁOŚCI.... Z GŁUPOTĄ NALEŻY WALCZYĆ A NIE ZŁOŚCIĆ SIĘ NA NIĄ.

POZDRAWIAM

#34 2009-07-09 13:23:55

ewa

Gość

Re: Budowa osiedla bloków 5 piętrowych przy Piotrkowskiej

male napisał:

Dla mnie widok z okna jest bardzo ważny...( zniżając się do poziomu pewnego gościa piszę), moździek? jaki móździek przecież go nie posiadam. Trudno się dziwić, że po dniu ciężkiej pracy fajnie jest obserwować ładne  widoki.
A jak obserwuję sobie tą budowę to aż mi się płakać zachciewa z litości dla biednych klientów Murapolu bo mi kaktus na ręku prędzej wyrośnie niż te bloki na koniec pierwszego kwartału następnego roku. Robota idzie im jak krew z nosa...no i te media na które nie ma widoków. I ta woda, która ich stale zalewa.Super!
ps
Jednak podejrzewam, że jesteś pracownikiem tej firmy lub pośrednikiem sprzedającym te chaty.

Wielkie dzieki Wam wszystkim za ta dyskusje! Szukałam własnie takich informacji przed podjeciem decyzji o zakupie jednego z tych mieszkan. Mieszkam na pilczycach i chciałam sie przenies do wiekszego mieszkania i ta lokalizacja wydawała mi sie najciekawsza - ten kontakt z natura jaki mam tez u siebie. Teraz mieszkam na X pietrze i nie interesuje mnie co robia moi sasiedzi, ale wiem ze sa i tacy.  Serdecznie pozdrawiam Was wszystkich - moze kiedys zostaniemy sasiadami.  Ewa z Pilczyc

#35 2009-07-20 09:34:45

Optymistycznie

Gość

Re: Budowa osiedla bloków 5 piętrowych przy Piotrkowskiej

A ja przymierzam się do zakupu mieszkania własnie na piotrkowskiej choć nie powiem bez pewnych wątpliwości. Byłem wczoraj na budowie i fundamenty pierwszego bloku już są. Pożyjemy zobaczymy co z tego będzie. Nie dziwię się mieszkańcąom domków, że takie bloki im nie wsmak, ale nie dziwie się też sobie że szukam mieszkania w spokojnej okolicy w nowym budownictwie z własnością gruntu bo też chce mieszkać w godnych warunkach notabene w mieszkaniu na które poprostu mnie stać. Fakt chciałbym bliżej centrum z lepszą komunkacją miejską itp ale w takich miejscach ceny są już zaporowe więc ze swojej strony życzę aby się ta inwestycja powiodła. Pozdrawiam i kto tam kupił mieszkanie niech się do mnie odezwie może wymienimy spostrzeżenia

#36 2009-07-21 19:10:42

naiwy

Gość

Re: Budowa osiedla bloków 5 piętrowych przy Piotrkowskiej

Drodzy stabłowiczanie!!!!!!
Jestem tym naiwnym klientem Murapolu i kupiłem mieszkanie na powstającym przy ul. Piotrkowskiej osiedlu.Obawiacie się, że na wasze osiedle sprowadzi sie banda nieokrzesanych blokersów z psami i będzie wam zakłucał spokuj. Ja osobiscie obiecuje, że będe walczył z takimi ludzmi bo sam nie lubie psich kup, hałasu i podgladania z okien lub balkonów. Mam nadzieje ,że nie będziemy sobie roboić wzajemnych przykrości i kłopotów.
POZDRAWIM!!!!

#37 2009-07-21 19:29:52

wielki maly czlowiek

Gość

Re: Budowa osiedla bloków 5 piętrowych przy Piotrkowskiej

Nie sugerujcie się wypowiedziami ludzi mieszkajacych blisko budowy i piszaacych ,że zalewa.Każda budowe w tak wczesnym stadium zalewa i to jest nie uniknione a biorac pod uwage warunki pogodowe w tym roku to sami reszte dopowiedzcie.
Pozdrawiam!

#38 2009-11-01 16:55:19

Luka

Gość

Re: Budowa osiedla bloków 5 piętrowych przy Piotrkowskiej

wielki maly czlowiek napisał:

Nie sugerujcie się wypowiedziami ludzi mieszkajacych blisko budowy i piszaacych ,że zalewa.Każda budowe w tak wczesnym stadium zalewa i to jest nie uniknione a biorac pod uwage warunki pogodowe w tym roku to sami reszte dopowiedzcie.
Pozdrawiam!

Chyba jednak ktoś tutaj jest zalany mówiąc takie bzdury...

#39 2009-11-21 23:50:29

maciekkkk

Gość

Re: Budowa osiedla bloków 5 piętrowych przy Piotrkowskiej

Witam państwa. Witam państwa właśnie zastanawiam sie nad kupnem mieszkania na piotrkowskiej od myrapolu. oferta jest bardzo atrakcyjna przede wszystkim cenowo jak i o cicha i spokojna okolice. jednak od kiedy zaczalem czytac opinie o tej firmie a takze spory jakie wynikaja z tej inwestycji zaczynam sie bardzo powaznie zastanawiac nad kupnem tam mieszkania. czy wiadomo juz cos odnosnie mediow kanalizacji. jak panstwo mysla czy mozliwe bedzie to aby 31 lipca inwestycja byla zakonczona?? prosze o pomoc !!! pozdrawiam i z gory dziekuje

#40 2009-11-24 08:58:11

gość1

Gość

Re: Budowa osiedla bloków 5 piętrowych przy Piotrkowskiej

Niech się Pan zastanowi...słyszał Pan kiedyś o tym aby media doprowadzili w pół roku? Czytałem, że Murapol postawił w Krakowie osiedle i dwa lata były to pustostany...bo właśnie w szczerym polu je wybudowali. Zdaje się, że są wyposażeni tylko w wodę, prąd czerpią gościnnie z cudzej trafo. Powodzenia. PS. Może zrobią szambo?

#41 2009-12-18 11:52:31

me

Gość

Re: Budowa osiedla bloków 5 piętrowych przy Piotrkowskiej

Pozwolenie na budowe jest ostateczna decyzja bo nikt w wyznaczonym czasie nie zaprotestowal.

#42 2009-12-18 11:54:36

me

Gość

Re: Budowa osiedla bloków 5 piętrowych przy Piotrkowskiej

gość1 napisał:

Niech się Pan zastanowi...słyszał Pan kiedyś o tym aby media doprowadzili w pół roku? Czytałem, że Murapol postawił w Krakowie osiedle i dwa lata były to pustostany...bo właśnie w szczerym polu je wybudowali. Zdaje się, że są wyposażeni tylko w wodę, prąd czerpią gościnnie z cudzej trafo. Powodzenia. PS. Może zrobią szambo?

tak sie sklada ze MPWiK ma w planie przylaczenie mieszkan budowanych przez Murapol i nie stanowi to zadnego problemu, bo budynek nie stoi w szczerym polu jak ten w Krakowie. Sama jestem klientem i wcale nie bronie Murapolu, ale sprawdzam wszystkie informacje, zanim zaczne pisac bzdury!

#43 2009-12-18 16:29:59

obcy

Gość

Re: Budowa osiedla bloków 5 piętrowych przy Piotrkowskiej

No tak dziura w ziemi, brak robotników, dwa kaczory, woda.......... itd.
Jakoś to mimo wszystko idzie im prawda?? Już 3 piętro zaczeli. Może jeszcze są jakieś mankamenty co do tej budowy. Z chęcią poczytam!!!!

#44 2009-12-18 20:09:31

gość1

Gość

Re: Budowa osiedla bloków 5 piętrowych przy Piotrkowskiej

Wodę przecież mają ( pisałem) więc co z tym MPWikiem? Raczej proszę się dowiadywać czy i kanalizację mają w planie a to Wydział Inwestycyjny Urzędu Miasta zajmuje się takimi rzeczami. Mimo, że to nie szczere pole to w okolicy kanalizacji nie ma. Ścieki chyba do wiaderek będziecie zbierać i do rowu lać. Proponuję jeszcze sprawdzić czy miasto drogę zrobi do osiedla bo bez tego ponoć odbioru mieszkań być nie może.

#45 2010-04-08 14:43:06

robi

Gość

Re: Budowa osiedla bloków 5 piętrowych przy Piotrkowskiej

a już jest nawet 5pietro i okna częściowo... jakoś idzie, szkoda, że wg ichniego harmonogramu a nie tego co dają klientom

  • Index
  •  » Stabłowice
  •  » Budowa osiedla bloków 5 piętrowych przy Piotrkowskiej

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lesnica.pun.pl zaręczyny w wellness Ciechocinek Komornik Szczecin treningi personalne kraków