#1 2013-10-21 18:55:55

Bodiniusz

Member

Skąd: Złotniki
Zarejestrowany: 2007-03-31
Posty: 414
Punktów :   

Kosmonautów jednokierunkowa

Na Kosmonautów, przed odcinkiem w okolicy szpitala szykuje się zmiana organizacji ruchu. Z szykowanych znaków wynika, że ulica będzie jednokierunkowa. W stronę Leśnicy ruch p. Kosmnautów. W stronę miasta - nakaz skrętu w Kamiennogórską.

Offline

#2 2013-10-21 21:40:32

Arek

Gość

Re: Kosmonautów jednokierunkowa

gdzie to znalazłeś?

przeszukałem neta i nic....oczywiście na stronie ZDIUM też nic nie ma

będzie wesoło rano...zapewne ruch pod twoim domem jeszcze bardziej się zwiększy

#3 2013-10-22 09:16:12

Jacenty

Gość

Re: Kosmonautów jednokierunkowa

Nocne już tak jeżdzą, w poniedziałek jechałem ranod do pracy i ni z tego ni z owego skręcił w Kamieniogórską i dopiero Szczecińską wrócił na trasę. A info o tym żadnego!

#4 2013-10-23 23:46:56

Bodiniusz

Member

Skąd: Złotniki
Zarejestrowany: 2007-03-31
Posty: 414
Punktów :   

Re: Kosmonautów jednokierunkowa

Znalazłem na ulicy czyli organoleptycznie. Od kilku dni nocą tak było (objazd - jak pisze Jacenty).
A dziś rano nawet po nocy zostało: po ósmej rano jeszcze było jednokierunkowo. A potem przed 9 już dwukierunkowo. Zrywali nawierzchnie na całej szerokości Kosmonautów na wysokości wlotu ze szpitala.

Dziś już chyba była cała warstwa ścieralna położona, więc może to już koniec tych zabaw.

Swoją drogą teraz człowiek docenia jak pięknie była Kosmonautów zrobiona (kto to robił, H+W??). Ten  nowy odcinek powinien pójść od razu do poprawy!

Pozdrawiam

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs Hotels Jelutong zaręczyny w wellness Ciechocinek Komornik Szczecin treningi personalne kraków