#181 2013-02-25 13:24:23

Bodiniusz

Member

Skąd: Złotniki
Zarejestrowany: 2007-03-31
Posty: 414
Punktów :   

Re: Obwodnica Lesnicy - jest kasa!!!

Panie Jerzy, to zupełnie inny temat - i to temat na długą dyskusję.

A jeśli taki artykułem próbuje Pan nas przekonać, że lepiej nam będzie bez OI+AS, to trochę Pan pojechał - szczególnie, że poniekąd reprezentuje Pan stronę winną opóźnienia.

Offline

#182 2013-02-25 16:45:22

Kamil Kędzior

Moderator

Zarejestrowany: 2007-03-14
Posty: 520
Punktów :   11 

Re: Obwodnica Lesnicy - jest kasa!!!

Pan Michalak zyje juz w innym wymiarze

Wogole wszystkiemu winnismy my - mieszkancy. Jakby we Wroclawiu byl tylko Rafal i jego radni to korkow by nie bylo
No coz...zaklinaja rzeczywistosc i robiac z siebie debili, udaja ze wszystko jest ok

To ja tez tak trosze pobocznie:

http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/ … ,id,t.html

Lesnica miala byc skanalizowana do 2009 roku Dziekujemy za obietnice

Offline

#183 2013-02-25 17:02:47

Jerzy Michalak

Member

Zarejestrowany: 2007-12-02
Posty: 433
Punktów :   -9 

Re: Obwodnica Lesnicy - jest kasa!!!

W żadnym razie nie mówię o braku potrzeby budowy OI, w szczególności, że reprezentuję stronę w pewnym sensie winną opóźnienia. Chciałem tylko pokazać, że rozwiązania komunikacyjne nie są oczywiste. Przypomniała mi się także dyskusja nad dalszym zwężaniem Kazimierza Wielkiego i ograniczaniem ruchy wokół ścisłego centrum. Pamiętam gromy, jakie się wtedy posypały na urzędników.

Offline

#184 2013-02-26 00:17:24

Janusz

Gość

Re: Obwodnica Lesnicy - jest kasa!!!

Panie Radny,

mam nadzieje, że moje pierwsze wrażenie okaże się błędne - wygląda to tak, jakby wciskał nam Pan wymówkę magistratu, dlaczego w najbliższym czasie nie powstanie upragniona przez nas inwestycja. Ba, tłumaczy Pan podając ten artykuł dlaczego inne tez są nie do końca zrealizowane.

Dziwny zbieg okoliczności artykułu szanownego pana dr, akurat w czasie sporu z marszałkiem o pieniądze na WOW.

Inna kwestia Panie Jerzy, że kwestie wyrazone w artykule, nie byłyby aktualne, jeżeli z budową AOW sprzężona byłaby obwodnica LEśnicy w pierwotnym kształcie, wtedy zachód Wroclawia, pozbyłby się korków, ale co ja bedę tu jezyka strzępił. Jezeli nie zapeniło się realizacji planowanych dzialań, to teraz się sianem mozemy wypchać i marudzić, że korki.

Pozdrawiam

#185 2013-02-26 09:33:30

Bodiniusz

Member

Skąd: Złotniki
Zarejestrowany: 2007-03-31
Posty: 414
Punktów :   

Re: Obwodnica Lesnicy - jest kasa!!!

Wszelkie idee dotyczące zbawiennego wpływu uprzykrzania życia kierowcom opierają się na tezie, że wówczas ruch przeniesie się do komunikacji zbiorowej i rowerowej. Mam co do takich pomysłów krytyczne zdanie.

Ale nawet te teorie nie działają w przypadku OI+AS. Te ulice mają przejąć ruch, który nijak nie przeniesie się do zbiorkomu. A także - na co czekam najbardziej - zabrać ruch z uliczek do tego nie przystosowanych.

Offline

#186 2013-02-27 10:50:10

zbigniew Wojciechowski

Gość

Re: Obwodnica Lesnicy - jest kasa!!!

Szanowni "Forumowicze" myślę ,że błędnie interpretujecie zachowanie radnego Michalaka. Moim zdaniem radny powołując się na artykuł chce nam powiedzieć , że wrocławscy urzędnicy i radni popełnili błędy przy rozbudowie układu komunikacyjnego , zwłaszcza komunikacji miejskiej(np. wszystkie linie tramwajowe jak 100 lat temu promieniście biegną do centrum a o kolei aglomeracyjnej się tylko mówi). Radny Michalak po prostu bije się w piersi za błędy swoich kolegów i swoje.

#187 2013-02-27 11:21:36

Kamil Kędzior

Moderator

Zarejestrowany: 2007-03-14
Posty: 520
Punktów :   11 

Re: Obwodnica Lesnicy - jest kasa!!!

hahaha..Panie Zbigniewie- ubawilem sie

EDIT:

http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/ … ,id,t.html

Do konca tej kadencji nie mamy co liczyc na obwodnice Lesnicy. Czyli potwierdza sie to o czym pisalem 2 lata temu i bylem gotow sie zakladac ;(

Pamietajcie o tym przy urnach

Ostatnio edytowany przez Kamil Kędzior (2013-02-28 11:11:08)

Offline

#188 2013-02-28 23:37:01

gorol2

Gość

Re: Obwodnica Lesnicy - jest kasa!!!

Parę osób (dokładnie 9) mieszkających na Ul. Chodkiewicza w Jerzmanowie skutecznie blokuje inwestycje  obwodnicy Leśnicy ! Gratuluje im skuteczności !! na marginesie zarejestrowane jest na Żeromskiego Dziwne nie uważacie ! 
A na poważnienie Sami musimy założyć  stowarzyszenie i chociaż raz zablokować Średzką to może po szumie w mediach nie tylko lokalnych coś  się zacznie dziać !
Potrzeba nam 15 osób peønoletnich aby je zarejestrować

#189 2013-03-01 08:18:51

Jerzy Michalak

Member

Zarejestrowany: 2007-12-02
Posty: 433
Punktów :   -9 

Re: Obwodnica Lesnicy - jest kasa!!!

Do zgromadzenia na Średzkiej nie potrzebujemy stowarzyszenia. Zróbmy w końcu tę manifestacje, bo pomysł pojawia się już po raz kolejny, a sytuacja na Jeżmanowie może mocno denerwować (mnie na pewno denerwuje).

Offline

#190 2013-03-01 08:53:25

Bodiniusz

Member

Skąd: Złotniki
Zarejestrowany: 2007-03-31
Posty: 414
Punktów :   

Re: Obwodnica Lesnicy - jest kasa!!!

Kamil Kędzior napisał:

Pamietajcie o tym przy urnach

I nie głosujcie na Stowarzyszenie Jerzmanowska? Takie miało być przesłanie?

Offline

#191 2013-03-01 09:50:13

 szczepan

Member

Zarejestrowany: 2012-10-25
Posty: 23
Punktów :   

Re: Obwodnica Lesnicy - jest kasa!!!

Artykuł: Stop obwodnicy Leśnicy
http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,3575 … LokWrocTxt

"Na terenie, gdzie ma przebiegać obwodnica, członkom stowarzyszenia udało się także wypatrzyć lisa (Materiały Stowarzyszenia Wspólnota Jerzmanowo)"

To ja zapraszam do mnie do Leśnicy: Lisy, sarny, a nawet dzik, jaszczurki wszelakiej maści, zaskrońce, padalce, bażant i mnóstwo innego ptactwa.

Zamknąć Średzką!!! od Batorego do przejazdu kolejowego!!!
Niech wszyscy walą ul. Batorego na Jerzmanowo.

Nie rozumiem jedengo jednym się "zabiera" ziemie na drogi bez pytania a inni pod pretekstem "lisa" blokują budowę.

Offline

#192 2013-03-01 10:04:02

Arek

Gość

Re: Obwodnica Lesnicy - jest kasa!!!

skoro zarejestrowali się na Żeromskiego to może ich domy na Chodkiewicza są nadal placami budowy


kto mieczem wojuje ten od miecza ginie

powinni urzędnicy miejscy przetrzepać te domy na Chodkiewicza pod każdym możliwym kątem prawnym i formalnym....
- czy są oddane do użytku
- czy mają szamba..chyba ze jest tam kanaliza
- czy mają umowy na odbiór śmieci
- czy domy zostały wybudowane zgodnie z projektami
- etc.etc


na każdego sie znajdzie bat

a ja od dziś daję wolne Marszowicom i wracam do domu tylko przez Jerzmanów - im więcej aut się tam pojawi każdego dnia, tym szybciej obrzydnie im blokowanie



do Pana Jerzego,

Pan wybaczy, ale nie wierzę w Pana dobra wolą i uczciwość w tej sprawie

według mnie ta wspólnota jerzmanowska trafiła się Dutkiewiczowi jak ślepej kurze ziarno.....teraz ma alibi...w każdej chwili może powiedzieć: ja chciałem, ale zablokowali mnie


a gówno prawdą jest że idiota Dutkiewicz chce tej obwodnicy...bo finanse miasta są w dramatycznej sytuacji - i wiem to z bardzo dobrego źródła

#193 2013-03-01 11:03:54

Jerzy Michalak

Member

Zarejestrowany: 2007-12-02
Posty: 433
Punktów :   -9 

Re: Obwodnica Lesnicy - jest kasa!!!

O.K. Panie Arku, przyjmuje zarzut. Jednak to Pan był jedynym, który zgłosił się na moją propozycję zorganizowania przemarszu przez Średzką. Liczę na to, że i tym razem będzie Pan w gotowości.

Ostatnio edytowany przez Jerzy Michalak (2013-03-01 11:05:08)

Offline

#194 2013-03-01 11:24:28

Kamil Kędzior

Moderator

Zarejestrowany: 2007-03-14
Posty: 520
Punktów :   11 

Re: Obwodnica Lesnicy - jest kasa!!!

Bodiniusz napisał:

Kamil Kędzior napisał:

Pamietajcie o tym przy urnach

I nie głosujcie na Stowarzyszenie Jerzmanowska? Takie miało być przesłanie?

Ty udajesz czy naprawde z Toba tak zle?
Nie, nie glosujcie na Dutkiewicza, ktorego urzednicy o dobrych kilku lat nie moga sobie poradzic z realizacja inwestycji obiecywana od 10 lat!!!

Offline

#195 2013-03-01 13:06:52

tolek_89

Gość

Re: Obwodnica Lesnicy - jest kasa!!!

Proponuję w niedziele o 5 rano zorganizować pikiete pod domem pana Izdebskiego. Co Wy na to?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa zaręczyny w wellness Ciechocinek Komornik Szczecin treningi personalne kraków